Підготовка до ЗНО та ЄВІ в магістратуру з англійської мови

english-language-testМета: отримати 170 балів і вище для навчання в університеті своєї мрії

 

Для кого: учнів 9-11 класів для вступу в заклади вищої освіти та студентів для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра

 

Тривалість курсу: 2-4 місяці. Заняття по 60 хвилин проводяться 3 рази на тиждень, по 90 хвилин — 2 рази на тиждень

 

Форми навчання: очне і онлайн. Індивідуальні та парні заняття, а також міні-групи до 8 осіб

 

Рівень англійської мови: для підготовки безпосередньо по тестам ЗНО учасники повинні мати рівень В1 і вище (для загальноосвітньої школи), В2 і вище (для спеціалізованої загальноосвітньої школи).

 

Детальніше про рівні В1 та В2 можна дізнатися тут

 

Для підготовки до Єдиного вступного іспиту в магістратуру (ЄВІ) потрібно мати рівні В1-В2 англійської мови.

 

ПЕРЕВІР СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ ПРОСТО ЗАРАЗ!

 

take-english-test

 

 

 

Що робити, якщо рівень англійської недостатній?

 

Ми складемо індивідуальний план підготовки, тому що в завданнях ЗНО і ЄВІ використовуються автентичні тексти і аудіо англомовних країн середнього і підвищеного рівнів складності.

 

Готуйтеся до ЗНО заздалегідь! Вивчайте англійську мову поступово, щоб за кілька років спокійно опанувати рівні В1, В2 та С1.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 

90% учасників курсів отримали той бал ЗНО або ЄВІ, на який розраховували, часто результати були вище

 

12 років підготовки до ЗНО, 5 років – до ЄВІ.

 

Команда викладачів-професіоналів з багаторічним досвідом підготовки до міжнародних іспитів і тестів. Ми навчимо вас особливостям і правильному вживанню лексики та граматики, навичкам ефективного розподілу часу при проходженні кожного із завдань іспиту.

 

Доскональна підготовка на основі британських і американських навчальних посібників, тестів ЗНО та ЄВІ минулих років, відео-уроків, матеріалів профільних веб-сайтів і мобільних додатків. Ми поєднуємо ефективні європейські методики з авторськими методичними прийомами викладачів.

 

Одночасне ґрунтовне відпрацювання усіх аспектів іспитів: від читання або використання мови до письма (і аудіювання у ЗНО); застосування аспекту ГОВОРІННЯ як ексклюзивної техніки щодо запам’ятовування лексики та відпрацювання граматики.

 

Ретельне відстеження поширених та індивідуальних помилок за допомогою регулярних тестів. Ми допоможемо їх позбутися, усунути прогалини в знаннях і побачити реальний прогрес.

 

english-tests-for-students

 

Детальна інформація та запис на навчання:

  • 093-959-1298 і 096-509-1231
  • електронна адреса first.centrefl@gmail.com